Bílá lakovaná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 x 200 cm

15 856 

Bílá lakovaná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 x 200 cm od DesignovyNabytek.cz za báječnou cenu 9990 Kč

Katalogové číslo: 3394928 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Stylová dětská postel Vipack Amori zaujme na první pohled svou funkčností. Díky rámu ji lze využít nejen jako postel, ale také jako pohovku pro vaše ratolesti. Elegantní zpracování z lakované MDF dodá posteli patřičnou stabilitu a odolnost, které jsou u dětského nábytku vyžadovány. Postel jemně zdobí průřez ve tvaru srdce, díky čemuž získává postel originalitu a královský vzhled. Krásná postel Amori je vhodným místem k odpočinku pro vaše malé princezny. Postel se skvěle hodí do moderních dětských pokojů, pro vytvoření příjemné atmosféry.
Pozn: Balení neobsahuje rošt ani matraci.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Bílá lakovaná dětská postel/pohovka Vipack Amori 90 x 200 cm od DesignovyNabytek.cz za báječnou cenu 9990 Kč