Dětská zábrana 76 – 83 cm – Kovová s tmavým dřevem – PupyHou

919 

Dětská zábrana 76 – 83 cm – Kovová s tmavým dřevem – PupyHou od Luceda.cz za báječnou cenu 919 Kč

Popis produktu

Dětské zábrany PupyHou jsou úplnou novinkou na českém internetu. U výroby těchto zábran byl kladen důraz na kvalitu zpracování, design, praktičnost a hlavně funkčnost celé zábrany.PupyHou zábrany jsou vzhledově dotaženy k naprosté dokonalosti tím, že jsme spojily kvalitní australské dřevo s černým kovem, který podtrhuje perfektní design zábrany jako celku.Funkční, praktické a vzhledově perfektní, to jsou zábrany od výrobce PupyHou.

Modulární šířka

Pokud Vám nevyhovuje standardní velikost zábrany, můžete si samozřejmě u nás vybrat z devíti různých velikostí.Princip prodlužování zábrany funguje na takzvaných modulárních přídavných částí, které jednoduše na základě Vámi zvolené šíře vkládáte do zábrany z pravé nebo levé strany, ovšem tak jak Vy sami potřebujete.Takže stačí vybrat jen tu správnou velikost.

Bezpečnostní zámek

Jsme navrhli tak, aby fungoval snadně a zároveň maximálně účinně. Dvěma na sebe navazujícími kroky lehce zábranu otevřete a následně zavřete, nebo jednoduše necháte dvířka automaticky dovřít samy a zámek se uzavře.Dětská pojistka u tohoto zámku funguje na principu – Zmáčknout (na obou stranách zámku), zatáhnout, otevřít.

Zajišťovací zámek

Potřebujete dvířka zábrany otevírat pouze do určité strany ? Na tento případ jsme také mysleli a vytvořili pro něj jednoduchý zajišťovací zámek, který jsme umístili na spodní část zábrany – z každé strany jeden. Zkrátka otočíte tím zámečkem, kterým potřebujete.Praktičnost a design je u nás na prvním místě.

Dvě barevné provedení

Chtěli jsme vytvořit něco nového, něco co na trhu ještě není. Dětských zábran jsou sice spousty, ale žádná neklade výrazný důraz na detail a design samotného produktu.Shrnutí – detail, design, funkčnost, praktičnost vměstnáno do jednoho unikátního produktu.V tuto chvíli nabízíme dvě barevné provedení dřeva, ze kterého jsou vyráběny dvířka. Dřevo, které jsme použili na výrobu dvířek pochází až z Nového Zelandu, konkrétně se jedná o borovicové dřevo.Zvolte si tu svou barvu, tmavou nebo světlou.
 

Parametr
Hodnota

Materiál konstrukce
Kvalitní kov

Materiál dvířek
Dřevo z Nového zelandu

Zámek
Kvalitní umělá hmota

Výška zábrany
77 cm

Tloušťka zábrany
3 cm

Šířka zábrany
Dle zakoupené velikosti

Dětská zábrana 76 – 83 cm – Kovová s tmavým dřevem – PupyHou od Luceda.cz za báječnou cenu 919 Kč