Melissa & Doug – Palubní deska s volantem

1 999 

Melissa & Doug – Palubní deska s volantem od Melissa & Doug za báječnou cenu 1998.88 Kč

Katalogové číslo: AF527628120 Kategorie: , ,

Popis produktu

Realistický volant namontovaný na robustní dřevěné palubní desce se světly, zvukovými efekty a pohyblivými částmi, včetně systému GPS. Pokud chcete spustit systém GPS, otočte klíčem a zařaďte rychlost. Otočením volantu udržujte auto na silnici podle displeje GPS! GPS se automaticky vypne po 5 minutách. Na palubní desce najdou děti startování klíčem, řazení, rádio se 4 stanicemi, klakson, nastavitelné topení a klimatizaci, indikátory signalizace nebezpečí a světlometů, tlačítko sportovního režimu, časovač odpočítávání benzínové nádrže, uzávěr palivové nádrže.

Na interaktivní palubní deska najdou děti na volantu handsfree tlačítka pro telefon a rádio, které přehrává hudební hity. Pohyblivé části a tlačítka umožňují dětem ve věku od 3 let zapnout klakson, upravit větrací otvory, rozsvítit signální světla, výstražná světla a kontrolky světlometů a nastartovat motor. Můžete nastavit časovač pro hlídání palivové nádrže a pokud chcete doplnit palivo, stačí otevřít kryt nádrže.

Ideální hračka pro rozvoj jemné motoriky, koordinace ruka-oko, nápadité hry. Výuková hračka pro děti od 3 do 7 let. Hračka vyžaduje 2 x AA baterie.

Melissa & Doug, to není jen firemní nálepka. Jde o dva skutečné lidi, bývalé pedagogy, jejichž snem bylo vyrábět hračky. Ovšem ne takové, jakých je na trhu spousta. Chtěli dětem přinést hračky, které si zamilují, a zároveň jim pomohou ve správném rozvoji od útlého věku až do puberty. Ať už jde o tvořivé interaktivní hračky, nebo tradičně pojaté výrobky, vždy se můžete spolehnout na kvalitní zpracování a originalitu.

Melissa & Doug – Palubní deska s volantem od Melissa & Doug za báječnou cenu 1998.88 Kč