Káva z Peru
Těhotenství.cz | Dětská jména.cz
Doporučujeme: Vytvořte si svůj seznam oblíbených chlapeckých nebo dívčích jmen.

Těhotenství.cz

Castingová agentura Stopcasting hledá maminky a novorozence na natáčení televizního spotu k volbám do Evropského parlamentu 2019.

Na natáčení hledáme nastávající maminku s termínem porodu mezi 18.2. – 8.3.2019        

Těhotenství je jednou z nejkrásnějších etap života ženy. A taky jednou z nejnáročnějších. Čekání na příchod nového človíčka na svět s sebou ale přináší kromě krásných okamžiků také momenty, kdy mají budoucí maminky důvod k obavám.

Nachlazení a rýma dokáží na čas silně znepříjemnit život, obzvláště pak malým dětem, které se ještě nenaučily nos efektivně vyprázdnit. Malé děti trpí nachlazením v průměru osmkrát ročně.

Jak nejlépe uspávat malé děti?

Paní Ivana bydlí v malé obci Lutotín v Olomouckém kraji. Když za ní přišel v roce 2016 pan starosta, že by rád požádal o příspěvek z Evropské unie na mikrojesle, jestli by je nechtěla v obci založit, vzala si chvíli na rozmyšlenou.

V těhotenství žena přibere kolem 15 kg, samotná děloha „ztěžkne“ více než 15krát, vazy jsou vlivem hormonů volnější a těžiště těla se posouvá vpřed.

Ponoří se do teplé vodní lázně, relaxují a nabírají síly na porod. Tak ženy i několik hodin tráví nově první dobu porodní v porodnici v Pardubické nemocnici. Mají k tomu ideální podmínky.

Období těhotenství by pro každou ženu mělo představovat čas radostného očekávání. Někdy se však stane, že do něj zasáhne nemoc či zranění.

Festival o těhotenství, porodu a rodičovství je neziskový projekt, tvořený s láskou i profesionalitou k příležitosti Světového týdne respektu k porodu.

Stránky